AKSEL 1.YILINI DOSTLARIYLA KUTLADI

Ortak sağlık güvenlik birimi ve ilk yardım eğitim merkezi ile Yalova’nın yanı sıra komşu illerde de iş sağlığı ve iş güvenliği konularında hizmet sunan AKSEL İş Sağlığı ve Güvenliği AŞ. 1. Kuruluş yılını kutladı

Yalova – İzmit yolu üzeri Taşköprü Beldesinde bulunan şirketin hizmet binasında düzenlenen kutlama programına, AKSEL İş Sağlığı ve Güvenliği AŞ.‘nin Yönetim Kurulu, müşterileri, tedarikçileri ve dostları katıldı.

‘Kadromuz Genişliyor’

AKSEL İş Sağlığı ve Güvenliği AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Cüneyt Akyıldırım, bir yıl gibi kısa bir sürede 200’e yakın firma ve kuruluşlara hizmet vermekten onur duyduklarını ifade etti. Şirket bünyesinde şuan 28 kişiye istihdam sağlandığını belirten Akyıldırım. “bugün burada 1. Yıl dönümümüzü kutluyoruz, çok hızlı geçti bir yıl. Sizler yanımızdasınız iyi ki varsınız, iyi ki buradasınız çok teşekkür ediyoruz. İş sağlığı güvenliği alanında sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Ben 2000 yılından beri iş sağlığı ve güvenliği konusunda çalışma yürütüyorum. Bu 16 yıllık süreçte iyi günlerimiz oldu, kötü günlerimiz oldu ve bugün aramızda uzun yıllar beraber çalışma yürüttüğümüz arkadaşlarımız var onlara da bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz. Bana büyük destek sağlayan aileme de teşekkür etmek istiyorum. Hep birlikte inşallah daha güzel günler olacak kazasız belasız günler olacak inşallah, kadromuz her geçen gün daha çok gelişiyor. 28 kişiyi iştiham ediyoruz ve yaklaşık 200 firma ile çalışma sürdürüyoruz. Yeni bir yapılanma içindeyiz, artık tek ortaklı bir aile şirketi olarak çalışmalarımızı yapıyoruz. Bizimle kader ortaklığı yapan bütün iş arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” dedi.

Komşu illere Katkı vereceğiz’

Kafkasya Üniversiteler Birliği ile yapılan protokol ile çalışanların mesleki eğitim ihtiyaçlarına çözüm bulmayı hedeflediklerini söyleyen İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü Sn. Osman Zaman, çeşitli kamu kuruluşları tarafından yapılan işyeri denetimlerinden yüzlerinin akıyla çıktıklarını özellikle belirtti.

İşyeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı, yardımcı sağlık personeli, tehlikeli madde danışmanlığı, LPG sorumlu müdürlüğü, işe giriş muayenesi tetkikleri, periyodik sağlık tetkikleri, pnömokonyoz okuyuculuğu, sertifikalı ilk yardım eğitimi, mesleki eğitimler, çalışma ortamı ölçümleri, risk değerlendirmesi, acil durum eylem planlaması konularında müşterilerine hizmet veren Aksel İSG AŞ.  Özellikle Yalova ve komşu illerin sayesinde sanayisine katkı vermeye devam edecek.

TARİH: 07.04.2016

GAZETE: MANŞET