AKSEL İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ AŞ. 1. YILINI KUTLADI

Türkiye’nin iş sağlığı ve güvenliği alanında iş ahlakı ve etik değerlere en çok değer veren 3 firmasından biri olmayı hedefleyen AKSEL İş Sağlığı ve Güvenliği Anonim Şirketi, 1.yılını düzenlediği kokteyl ile kutladı.

AKSEL’in 1. Yılını kutladığı kokteyle Altınova bölgesinde hizmet veren çok sayıda tersane sahibi ve temsilcisi ile çeşitli sektörlerden önemli isimler katılırken, ulusal ve yerel basında programa yoğun ilgi gösterdi.

2015 in Ocak ayında kurulan AKSEL İş Sağlığı ve Güvenliği AŞ. Dr. Ziya Cüneyt Akyıldırım tarafından 22 kişilik bir ekiple ilk bir yıl içerisinde başarılı projelere ve çalışmalara imza attı. Çiftlikköy’ün Taşköprü bölgesinde faaliyet gösteren AKSEL 1. Yılını yönetim kurulu üyeleri, hizmet verdiği firma temsilcileri ve seçkin davetlilerin katılımıyla coşkulu bir etkinlik ile kutladı.

1.yıl kokteyline katılanlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan AKSEL Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Dr. Ziya Cüneyt Akyıldırım ; “Çok hızlı ve başarılı çalışmalar ile geçen bir yıl sonrasında bugün burada birinci yıl dönümümüzü kutluyoruz. Sizler yanımızdasınız iyi ki varsınız, yanımızda olmanızdan gurur duyuyoruz. İş sağlığı ve iş güvenliği alanında sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Ben 2000 yılından beri iş sağlığı ve güvenliği konusunda çalışma yürütüyorum. Bu 16 yıllık süreçte iyi ve kötü günlerimiz oldu ve bugün aramızda uzun yıllar beraber çalışma yürüttüğümüz arkadaşlarımız var onlara da bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz. Bana büyük destek sağlayan aileme de teşekkür etmek istiyorum. Hep birlikte inşallah daha güzel, kazasız belasız günler olacak, kadromuz her geçen gün daha çok gelişiyor. 28 kişiyi istihdam ediyoruz. Şuan yaklaşık 200 firma ile çalışma sürdürüyoruz. Yeni bir yapılanma içindeyiz, artık tek ortaklı bir aile şirketi olarak çalışmalarımızı yapıyoruz. Bizimle kader ortaklığı yapan tüm arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” dedi.

 

Tarih: 06.04.2016

Gazete: Çevre