Tarihçe

AKSEL İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş. kurucusu Dr. Z. Cüneyt AKYILDIRIM, 2002 yılından bu yana ülkenin en köklü kimya fabrikasında işyeri hekimliği yaparak ve çalışan sağlığı konusunda konferanslar düzenleyerek bu sektörün gelişiminde büyük katkısı olmuştur. İşyeri Hekimler Derneğinin kuruluşunda aktif rol alarak 2010 – 2014 yıllarında yönetim kurulunda yöneticilik yapmıştır. 2012 yılından beri İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanı Eğiticisidir.

AKSEL İSG A.Ş., 2015 yılında TC Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca 2048 onay numarası ile OSGB olarak yetkilendirilmiştir.

Aynı yıl TC Sağlık Müdürlüğü onayı ile AKSEL İlkyardım Eğitim Merkezi kurulmuştur.

Kurulduğu tarihten bu yana 500’den fazla işyerine hizmet sunan AKSEL İSG A.Ş. 15 bin çalışana Temel İSG Eğitimi, 2 bin çalışana Temel İlkyardım Eğitimi vermiştir.

Misyonumuz

İçerisinde bulunduğumuz çağda İş Sağlığı ve Güvenliğinin tam sağlanmasının öneminin  bilincinde olarak; yürürlükteki yasal mevzuatın gerekliliklerini layıkıyla yerine getirmektir.

Vizyonumuz

Hizmet verilen kuruluşlarda; çalışanların sağlığının her daim en üst sevide olmasını sağlayarak ve İş Güvenliği ile ilgili gereklilikleri yerine getirerek, kendini sürekli geliştiren bir yapı kurup bunun devamlılığını sağlamaktır.

Hedeflerimiz

İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini sağlarken, maksimum tedbirlerin alınmasını sağlayarak SIFIR İş kazası, maksimum müşteri memnuniyeti ve yüksek eğitimli çalışan profili oluşturup, “İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürü”nü yerleştirerek toplumsal yaşama da katkıda bulunmaktır.

Politikamız

Hizmet verdiğimiz ana konumuz olan “İş Sağlığı ve Güvenliği” alanında; bölgemizde ve emsal kuruluşlar içerisinde her daim gelişmeye açık, yüksek bilgi ve tecrübe birikimli personeller ile sürekli gelişme prensibini düstur edinerek lider pozisyonda olmaktır.

Neler Yaptık?

AKSEL İSG A.Ş. kuruluşundan bu güne kadar 500 firmaya İSG Hizmeti ile 10000 kişiye İSG eğitimi, 811 çalışana İlk Yardım Eğitimi, 300 Çalışana Yangın Eğitimi vermiş olup hizmetlerine istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. Bu hizmetlere; web sayfası üzerinden ulaşılabilen “Uzaktan Eğitim de dahil edilmiştir.

1000
FİRMAYA İSG HİZMETİ
15000
KİŞİYE İSG EĞİTİMİ
2500
KİŞİYE İLK YARDIM EĞİTİMİ
500
KİŞİYE YANGIN EĞİTİMİ